מאת: עמנואל
כ"ט סיון  ה'תשע"ח  02:27 

חוק החדש של גיוס


שמעתי מכמה אנשים שהחוק החדש של גיוס שהחכי''ם עובדים עליו עכשיו בכנסת הוא מאוד מסוכן להעתיד של היהדות החרדית. 

מה דעתך ומה אנו צריכים לדעת בהנושא?   
כ"ו תמוז  ה'תשע"ח  01:28 

כל מה שנעשה בבית המינות המכונה "כנסת"...


במשך שבעים שנות קיומו הוא בבחינת "עומדים עלינו לכלותנו" ובכלל זה כמובן גזירת הגיוס (בין במתכונתה הישנה ובין בנוסחאות ה"חדשות" שמטרתן רקלרצות את הבג"ץ ולא לשנות מאומה לטובת קיומה של היהדות החרדית) ומה שאנו צריכים לדעת ולחזור ולשנן הוא שהנציגים המתקראים "חרדים" וכביכול נלחמים נגד הגזירות בכלל וגזירת הגיוס בפרט אינם אלא שותפים מלאים לרדיפת היהדות החרדית ולהרס הציבור החרדי ע"י התבוללותו בחברת המינים והאפיקורסים הן ע"י הרס החינוך החרדי והן ע"י החדרת תרבות המינים והאפיקורסים לתוך החברה החרדית ושילובו של הציבור החרדי במסגרות השמד השונות של המדינה, ושעלינו לעשות כל שביכולתנו להימנע מכל תמיכה בהם וחיזוק שלהם ולפעול ככל שניתן להחלשת השפעתם על היהדות החרדית הן ע"י פרסום מעלליהם ברבים והן ע"י הרחקת אחב"י מהם וממפלגותיהם וככל שנפעל בזה נזכה גם לסיפא של "והקב"ה מצילנו מידם"...

בברכה, יואל. 
מאת: זכריה
כ"ט תמוז  ה'תשע"ח  18:51 

שאלה


הרב מונק ב"באין חזון" אמר שהטענה כי בתי הספר של הציונים הם בתי מינים זה מדין התלמוד (לא איזה חרם של הדורות האחרונים).

איך זה מסתדר עם זה שיש רבנים שמתירים לעבוד שם ואף מתירים לבעלי תשובה לסיים להשתלם שם באומנויות? (אני מבין כי מבחינת הרבנים מדובר במשהו כעין מקום עבודה חילוני ולא כנסייה או בית מינים).

 

תודה
ט"ז אב  ה'תשע"ח  00:25 

השאלה היא לא על הגרש"ד מונק זצ"ל אלא...


על הרבנים שמתירים לעבוד במקומות אלה (ואם עובדים שם בהוראה הרי חייבים ללמד שם תכנים של מינות והיכן הותר להיות מסית ומדיח בשביל פרנסה? והלא ה'חפץ חיים' אמר לאחד שמכר עיתוני החפשים שעדיף לו לעבוד בכנסיה לעורר אנשים לבוא לבית התיפלה מלגרום ליהודים לעיין בעיתוני החפשים). הם צריכים להסביר על מה מיוסד היתרם לעבוד בהוראה במקומות שכאלה. ובאשר לבעלי תשובה-כל בעל תשובה הוא סוגיה בפנ"ע ואין ללמוד משום הדרכה לבעל תשובה מאומה והרבה מההוראות לבעל תשובה בפרט בתחילת דרכו הן הוראות שעה בהתחשב במצבו הנפשי והסביבתי (הורים, אשה, ילדים, מקום עבודה) כי צריך הרבה יציבות נפשית כדי לעמוד בהשלכות של חזרה בתשובה בכלל ובדורנו בפרט ולא תמיד הדבר אפשרי לעשות כל השינויים הנצרכים בבת אחת.
מאת: משתמט מצ.ה.ל
כ"ז תמוז  ה'תשע"ח  16:06 

זה הכל אותה גברת בשינוי אדרת !


מספיק שמונעים תעסוקה מכל מי שלא היה בצבא ובכך הורסים את יכולתו להתפרנס ולמצוא לעצמו בת זוג כדי להבין שאין שינוי מהותי בין המצב היום למצב שהיה לפני עשרים שנה או למה שהרשעים מתכננים לגבי הבאות. אני דוגמה חיה לכך שאפשר לקבל פטור משירות צבאי (זה לא היה קשה בשנת 1995) אולם המחיר שצריך לשלם הוא כבד מאד. במקרה שלי, נאלצתי לרדת מן הארץ כיוון שלא יכולתי למצוא פרנסה ועד היום לא קמתי על רגליי מבחינה כלכלית. הציונים גרמו לי עוני ואומללות שרודפים אותי כבר כמה עשורים - כאן בחו"ל. אני סובל מכך וגם יתר בני המשפחה סובלים - כולל הילדים, ככה שהציונים (בכלל זה "חרדים" שחוקקו את החוקים האלה ובכך נטלו אחריות אישית מלאה על כל הנעשה במדינה מכוח היותם שרים בממשלת הכופרים כמו דרעי וכד') פגעו לא רק בי אלא גם בדורות הבאים שמעולם לא גרו במדינה שלהם !!

כעת, אם אאלץ לעבור על איסורי תורה כדי להביא אוכל הביתה וכדי שתישאר לנו קורת גג מעל הראש - נחשו מי יהיו האחראים לכך...
מאת: משתמט מצ.ה.ל
כ"ח תמוז  ה'תשע"ח  18:36 

הם לא זקוקים לגזירת גיוס כלל.


הציונים אינם זקוקים למשטרה כדי לרדוף את אלה שלא הולכים לצבא. כיוון שמפתחות הדיור והפרנסה מצויים בידיי האויב האכזר הזה כבר שבעים שנה לכל הפחות - מספיק להם למנוע תעסוקה ממי שלא עשה צבא כדי לגמור את חייו, והייתי אומר לשרוף אותו חי. זה בדיוק מה שהם עשו בעבר, עושים בהווה (כעת ממש) ויעשו בעתיד.

מי שלא עשה צבא (אפילו שהייתה לו סיבה "מוצדקת" אליבא דשיטתם, כגון מחלה או מצב רפואי אמיתי) אין לו שום סיכוי בעולם לעבוד במדינה (וכי מי יקבל אותו לעבודה הכי פשוטה אחרי שיראו שיש לו פטור מטעמי בריאות עם פרופיל 21 ?!), אין לו שום סיכוי בעולם לקבל הלוואה/משכנתא מבנק כי הוא לא עובד, אין לו שום סיכוי להקים משפחה (מי תרצה בן זוג עם פרופיל 21 ?!) - כלומר הוא נדון לחיי עוני ואומללות לכל שנותיו כאן עליי אדמות. 

הסיכוי היחיד של אדם כזה הוא לברוח מהמדינה, לבקש לעצמו מעמד פליט בחו"ל ולמצוא מדינה חדשה שתסכים לקלוט אותו. כעת תגידו לי בבקשה, איזה מדינה מערבית תיתן ויזה לאדם עני ונרדף שכבר יש לו פטור משירות צבאי אולם לא יכול לטעון שהוא ישב בכלא בגלל זה. כל מדינה מערבית שיפנה אליה תטען שהוא "מהגר כלכלי", כלומר אדם שרוצה לשפר את איכות חייו וזה לא נחשב פליט !  אדם ממוצע אין לו כישורים הנדרשים במערב ובחיים לא יוכל לצבור מספיק נקודות כדי לקבל ויזה. וגם אם כן יקרה נס ויתנו לו ויזה, מה יעשה בחו"ל -מי יסתכל עליו במדינה זרה, מי יקבל אותו שם לעבודה, מי יספק לו קורת גג ?

ככה שהמדינה דנה למוות כפשוטו כל אחד שלא עשה צבא גם ללא התערבות המשטרה ומערכת בתי המשפט (או בתי הדין הצבאיים). המדינה - זה כולל "חרדים" שיושבים בממשלה ומשתתפים בהרס חיי אדם.