מאת: שואל
ה' תשרי  ה'תשע"ח  19:39 

דוגמה נוספת כיצד חולל כבודה של ארה"ק


ורבים התרגלו לכך ובכלל הפסיקו לחשוב על העניין החמור הזה, וזאת כאשר רק על הדבר הזה היו צריכים לצאת למלחמה כוללת - לפני שבעים שנה !

כוונתי לגבי השמות של הרחובות... תייר שמגיע מחו"ל נכנס ארצה דרך נמל תעופה הנושא את השם: "בן-גוריון". אח"כ הוא מגיע לת"א ועובר בעוד מקומות הנושאים שמותיהם של כופרים, אפיקורסים ושונאי ישראל: רחוב הרצל, דרך ז'בוטינסקי (ציר תנועה המשתרך לאורך קילומטרים רבים ומחבר, לכל הפחות, את בני ברק, ר"ג ות"א) רחוב ויצמן, רחוב בן-יהודה, רחוב פינסקר, רח' ביאליק, רח' גרינבוים, רח' שרת, קרית שרת, שדרות מנחם בגין, שדרות נורדאו, שדרות בן-גוריון והרשימה עוד ארוכה... וככה בכל עיר ובכל אתר בארה"ק, כולל ירושלים, צפת וטבריה !

ואני שואל: היכן המחאה הדתית או החרדית על העניין הזה ? שבעים שנים של עצימת עיניים !!
ו' תשרי  ה'תשע"ח  08:27 

מה לך מתפלא? הרי היום רואים בחוש...


כי כשכופרים אלה מהלכים בינינו הם מוזמנים אחר כבוד לישיבות ותלמודי תורה  כאורחי הכבוד ומתגאים ושמחים בביקוריהם שזה הרבה יותר חמור מהאדישות לקריאת רחובות על שמם (שבזה גם ככה אי אפשר לעשות הרבה כי הם הקובעים איך ייקראו הרחובות
מאת: שואל
ו' תשרי  ה'תשע"ח  14:53 

ציר מקשר בין בני ברק, רמת-גן ותל-אביב...


בקריאה שניה, מבהיל לקרוא את הדברים ואינני יודע אם הייתה כאן יד מכוונת או לא, אולם דרכו של ז'בוטינסקי מקשרת כיום בין בני ברק לתל-אביב לא רק כשעסקינן בציר התנועה הארוך שעובר במקומות אלה, אלא גם, לצערנו הרב, במישור האידיאולוגי, ודוגמה לכך הם אלי ישי וחבריו והעיתונים החרדים הנפוצים - "המודיע" ו"יתד נאמן" !