מאת: שי
כ"ג אלול  ה'תשע"ז  07:48 

שאול תחתית, ח"כ "חרדי" תומך בתועבה. ...


לאן הגענו.
איפה יראת שמים בסיסית, בלי לדון צריך להעיף אותו מכל המדרגות, ועוד דנים להשאיר אותו במפלגה....

ושמעתי ראיון עם חרד"ק ח"כ לשעבר חיים אמסלם שהמראיין שואל אותו מה הוא היה עושה אם היו מציעים ח"ו להשתתף בחתונה מתועבת כזו, ובמקום לענות כמו יהודי, ענה תשובה מתחמקת שהיה משמע ממנה שהוא היה מכבד את הדעות הטמאות הללו.

האופנה העבודה זרה החדשה "לכבד את כולם"....

עצם זה שהעיז גואטה לדבר כך מראה כי אין בעל הבית, ולמי בכלל יש להצביע היום ? לעסקני ערב רב???!!!

נגלה בושתה וערותה של הערב רב.
כ"ג אלול  ה'תשע"ז  09:37 

למה שלא ידונו בהשארתו במפלגה??


הרי כל מה שיושבים בממשלה שמכריזה קבל עם ועולם אין לנו חלק באלקי ישראל הוא כי טובת המפלגה דורשת זאת ואם המפלגה וטובתה גדולה בחשיבותה מתוה"ק למה שמשפחתו של חה"כ גואטה לא תהיה גם היא חשובה יותר מהתורה והרצון "לשמח" את ה"חתן" יגבר על הפחד מחילול שם שמים של השתתפות ב"הקמת בית" של שוכבי משכב זכור??
ואדרבה, כאן מתגלה הצביעות הגדולה והחוכא ואיטלולא של כל המפלגות החרדיות. אפשר לשבת בממשלה שמסיתה ומדיחה מיליוני ילדים בשנה לכפירה בעיקר (חמור יותר ממשכב זכור למי שיבדוק בהלכה) בלי לפצות פה נגד זה יום יום במשך 4 שנים. להזמין את הכופרים והמומרים האחראים לכך לשמחות משפחתיות ולבוא ל"שמחותיהם" באין מפריע...
אבל רק דבר אחד צריך להיזהר, לא להגיד שלא אכפת לך מהתורה בפרהסיא כי זה יכול להזיק למפלגה (חילול ה' מאן דכר שמיה...).
ועל זה נאמר בפרשתנו "וחרה אף ה' באיש ההוא ובמשפחתו" וגואטה ושאר חבריו מוזמנים לעיין שם בהמשך...
מאת: בן
ד' תשרי  ה'תשע"ח  21:39 

יהודי מיוחד


 צריך חשיפה גדולה יותר לאתר.
דברי אמת 
מאת: שואל
כ"ג אלול  ה'תשע"ז  18:09 

נראה לי שזה יותר גרוע מהמזרחי


אני לא זוכר שהמזרחי תמך בדברים כאלה, עכ"פ לא בצורה רשמית. האם אני צודק ?
כ"ו אלול  ה'תשע"ז  13:52 

העקרון דומה בהחלט...


נותנים לחילונים להגדיר מה זה "יהדות" ומה זה"ישראל" וממילא אח"כ משתמשים במושגיהם המעוותים וקוראים למסיבת שוכבי משכב זכור "חתונה" ולהשתתפות בגועל נפש הזה "לשמח חתן"...

אגב, מסקרן אותי מאד כיצד החליט גואטה שאחיינו הוא דווקא החתן ולא הכלה...

בברכה, יואל.
מאת: די לכיבוש
כ"ו אלול  ה'תשע"ז  16:10 

מכרו נשמותיהם לשטן כפשוטו...


אעפ"י שלא גדלתי בבית חרדי הבנתי שהדרישה לשרת בצה"ל אין לה שום הצדקה או בסיס. לכן, השתמטתי מצבא הליסטים והוצאתי פרופיל 21. שילמתי על כך מחיר אישי מאד, מאד גדול. האמת, מבחינה כלכלית עדיין לא קמתי על הרגליים וטרם התאוששתי מהמכה שספגתי אז. בשום מקום עבודה לא קיבלו אותי כי לא עשיתי צבא. כטלר פשוט בבנק לא יכולתי לעבוד, ולא כמתדלק בתחנת דלק !  מבחינה חברתית לא היה לי שום סיכוי למצוא בת זוג ולהקים משפחה, מכיוון שכל אחת שנפגשתי איתה שאלה אותי לגבי השירות בצבא, ומה יכולתי לענות ??
הכרתי מישהו שכן עשה צבא ולמד איתי באותו ביה"ס (הוא שירת בבסיס חיל המודיעין ברמת אביב מכיוון שהיו לו קשרים משפחתיים בצה"ל)  ואותו אחד פעם אמר לי דברים בזה"ל (אגב, זה היה כאשר עשיתי לו טובה והסעתי אותו באוטו של הוריי): "אם אתה לא הולך לצבא אין לך מה לחפש כאן". ואכן, בסופו של דבר נאלצתי לעבור לגור בחו"ל, אחרי שגרתי במדינה הציונית כ-22 שנים מחיי כולל כמעט כל שנות הילדות ונעוריי. כעת לך תתחיל חיים חדשים מאפס, במדינה זרה כמעט בגיל שלושים ! עם אפס חסכונות !
מצד שני, הח"כים החרידים ברשעותם, יושבים בממשלה שמגייסת בכפיה את הציבור הכללי לצה"ל, בכלל זה נשים !!  וכי באיזה אומה מאומות העולם (איפה שיש חוק שירות בטחון) מגייסים נשים לצבא ?? החכ"ים החרידים ברשעותם יושבים בממשלה שחופרת קברים, מבצעת הפלות עוברים לרבבות ומאות אלפים ולא מוחים על זה כלל. וכעת ברור שתמורת כסף וכבוד מאפיקורסים אפשר "לבלוע" גם משכבי זכור !
מאת: יהודי מסיני
כ"ח אלול  ה'תשע"ז  21:18 

כמוך ירבו בישראל.


בדור שכולו חייב יש חשיבות יותר ליהודי שיש לו מסירות נפש.


כמוך ירבו בישראל.מאת: די לכיבוש
ג' תשרי  ה'תשע"ח  14:12 

ליהודי היקר...


אינני ראוי לשום מחמאות כלל, כי הידע שלי ביהדות מאד קטן ואפילו איך מתפללים אינני יודע (הציונים לא לימדו אותי את המיומנות הזאת. אני בקושי מכיר תפילות של יום כיפור..). יש המון דברים שאני רוצה ללמוד ולקיים אולם אין לי אפשרות מהטעמים הבאים: א. אין פה שום הדרכה בנושאים אלה. ב. אינני גר באמריקה וכיצד ארשום את ילדיי לבי"ס יהודי כאשר הקהילה המקומית נמצאת על סף קריסה והתבוללות: כל בית ספר כאן נגוע במינות, ציונות, לאומיות, מודרניזם, עבודה זרה מכל סוג וגוון...
רק על מנת לסבר את האוזן, יש כאן בית ספר דתי אחד שקוראים לו "מצדה" (שבעצם שמו מנציח את ההתאבדות הקולקטיבית של הבריונים לפני 2000 שנה) ואחר בשם "ביאליק"... ישנם כמובן עוד בתי ספר, אולם הם אינם טובים בהרבה מהנ"ל. היתר נמסר לציפורניי הכת שקוראים לה "חב"ד- ליובאוויטש" שכל השומר נפשו צריך להתרחק מהם. ג. כיצד אוכל להתפלל במנין עם אנשים כאלה ? כיצד אוכל לקבוע עמהם "עיתים לתורה"? כיצד אוכל לקיים את מצוות "ועשית לך רב" עם רבותיהם של הנ"ל ? ד. ירדתי מהארץ במצב כלכלי גרוע כי לא עשיתי צבא והציונים מנעו ממני עבודה. מסיבה זאת כאמור, עד היום לא הצלחתי לקום על רגליי מבחינה כלכלית. אין לי שום אפשרות לגור במקום עם בית כנסת וקהילה יהודית כי אפילו דירה קטנה שם עולה יותר ממיליון דולר (וזאת אפילו אם נניח שהקהילה כאן הייתה בריאה ונקיה ממינות...).

אתם, היהודים שגרים בארה"ק ועומדים בניסיון הנורא יום, יום, שעה, שעה, אתם הגיבורים האמיתיים של הדור כולו ואתם מוסרים את נפשכם באמת. לא אני ושכמותי ! אתם - ולא אני, ראויים לכל עיטורי העוז והגבורה בעולם כי אתם שומרים על כבודה של ארה"ק. 

נ.ב. בזמן המלחמה האחרונה שהייתה בעזה, הקהילה המקומית יצאה ל"מצעד הזדהות" עם המדינה שם נכחו כעשרת אלפים איש שהניפו בלונים ושלטים והדבר קיבל הדים בתקשורת. רק מזה תוכל להבין את המצב העגום בו נמצאת היהדות אצלנו ובתפוצות בכלל...
מאת: יהודי מסיני
ו' תשרי  ה'תשע"ח  18:47 

הקב''ה יודע נסתרות.


אם אתה מכיר בקושי תפילות של יום כיפור זהו דבר גדול מאוד.
ואפילו אם אין אתה מכיר כלום הקב''ה יודע נסתרות.

גמר חתימה טובה ושנת גאולה וישועה.