מאת: יהודי מסיני
ה' שבט  ה'תשע"ח  19:15 

גיוס בנות "יהרג ואל יעבור" לכל הדעות.


גיוס בנות "יהרג ואל יעבור" לכל הדעות.

הכנסת המינים יושבים בועדה לשנות החוקים לפטור מטעמי הכרה דתית.

למה אנו שותקים?
י' שבט  ה'תשע"ח  10:27 

כשאתה אומר "למה אנו שותקים" למי כוונתך?


אם לעסקני היהדות החרדית הנמצאים בכנסת- הרי הם שותפים מלאים לכל הנעשה ורק דואגים שהציבור לא יידע מזה כדי שיוכלו ליהנות ממנעמי הקואליציה.

אם כוונתך לציבור- רובא דרובא מהציבור הוא שטוף מכף רגל ועד ראש בתעמולת המפלגות השקרית בעיתונים המפלגתיים שכל מעשיהם בהדרכת ועצת גדולי ישראל ועיני העדה ושאר שקרים ושהכל בסדר ואין שום גזירות ומעולם לא היתה תורה בכמות ובאיכות בארה"ק כהיום, וממילא לא יודעים בכלל מהאיום של בנות ישראל (ולאחרונה אין כמעט שבוע שאיני מקבל טלפונים מלב לאחים על בנות שהצהירו שהן דתיות ובכ"ז זימנו אותן ללשכת הגיוס בגלל עברן המראה על לימודים בבית ספר חילוני).

אם כוונתך ליראי ה' היודעים את המצב הקשה-הללו הרי מוחים ומפגינים אבל מוצגים ע"י עמלק אשר קרך בדרך הלא הם אתרי הנייעס הצבועים שמציגים את המוחים כסיקריקים חשוכים שרק מחפשים מקום לפרוק את עצביהם או להעביר את שעמומם ולהם מסייעים עיתוני המפלגות עם "דעת תורה" שאסור להפגין ולמחות וצריך רק להזמין את נתניהו וליברמן לכל בר מצוה ולכל חתונה של עסקניהם המושחתים ולחבק אותם ולנשק אותם ולשיר לאפיקורס נתניהו "לבנימין אמר" (כן, כך שרו לו בשבע ברכות של בנו של מאיר פרוש שהיתה לאחרונה)
מאת: דמוס.קרטוס
י"א שבט  ה'תשע"ח  03:17 

מזמינים אותם גם לישיבות, ולא רק לחתונות


ממה שקראתי הבנתי שהאפיקורסים האלה הוזמנו בעבר ומוזמנים גם עתה להתארח בישיבות ותלמודי תורה ונותנים להם שם כבוד מלכים. 

מי מזמין אותם לשם ? קודם כל, מדובר ביוזמה הבאה מצדם של ראשי הישיבות שרוצים לקבל כמה שיותר כסף ממשרדי הממשלה.
מאת: יהודי מסיני
ט"ו שבט  ה'תשע"ח  19:09 

האפיקורסים האלה הם המחנכים החדשים.


האפיקורסים האלה הם המחנכים החדשים בארצנו הקדושה.  

חינוך על פי מסורת הרב קוק.
מאת: ג.
י"ג שבט  ה'תשע"ח  14:51 

שריינו לעצמם מקום קבוע בשאול תחתית


אם יש משהו וודאי בעולם הזה, הרי אפשר להיות בטוח בכך שעסקני המפלגות החרדיות והעיתונאים החרדים שריינו לעצמם ולבני משפחותיהם מקום קבוע בשאול תחתית ממש ביציע ה"כבוד", וייתכן מאד גם למטה מכך. לשם ייכנסו יחד עם חבריהם ושותפיהם לדרך - הציונים.

הבעיה היחידה שהם עלולים לגרור לשם ציבור שלם !

וכן, יש מה לבוא בטענות אל הציבור החרדי, כי הציבור הזה איננו נקי ואיננו תמים כלל ועיקר. זה שעיתונאים ואתרי אינטרנט כותבים שקרים זו לא טענת הגנה עבור הציבור הזה. הציבור החרדי הוא ציבור מלומד, ציבור יודע ספר, ציבור שרובו ככולו מכיר היטב את התנגדותם של גדולי ישראל מהדורות הקודמים לציונות. בחברה החרדית, כמעט בכל משפחה יש מישהו שלומד בישיבה, כולל או תלמוד תורה. אז אם בעיתונים כותבים דברים העומדים בסתירה גמורה לדעת תורה ופסקי הלכה מפורשים של גדולי ישראל מהדורות הקודמים, אדרבא זה צריך לעורר את הציבור לעשות בדק בית יסודי לגבי מה באמת מתרחש בתוך המחנה שלו.

ואפילו אם מה שכותבים העיתונאים איננו סותר את עמדתם של גדולי ישראל, ממתי לומדים השקפה והלכה מעיתונאי? או עסקן מפלגתי ? או איזה אתר רפש דוגמת כיכר השב"ב, בחדרי חרדים, כדורי.נט וכו' ?  ממתי סומכים באופן עיוור על מילה של עיתונאי שפל או עסקן מפלגתי ולא בודקים ומאמתים שיש אכן דברים בגו ולא מדובר בשקרים וכזבים ? 

הטענה "האמנתי באופן עיוור לדברי העיתונים ולכן הלכתי להצביע בבחירות" לא תעניין אף אחד בהיותה טענה מגוחכת שאפילו גוי היה מתבייש להציגה כטענת הגנה.


ד' אדר  ה'תשע"ח  23:57 

זה לא מדוייק...


בחורי הישיבות ואברכי הכוללים לא מסתמכים על אתרי הנייעס וברובם ב"ה לא חשופים אליהם כלל. הבעיה היא שהמפלגות ה"חרדיות" מרעישות עולם ומלואו בתעמולה כוזבת כאילו יש איזה ראש ישיבה אחד שהוא ורק הוא "עיני העדה" וכאילו רק הוא קיבל תורה מפי הגבורה בסיני וכל החושב אחרת מדעתו הוא מורד בקב"ה ובתורתו ובזה מבטלים את כל גדולי ישראל שדיברו עד היום ואם יש גדול שמעז לומר אחרת הופכים אותו לזקן ממרא עד כדי כך שאסור ללמוד עם צאצאי תלמידיו באותו תלמוד תורה ואסור להשתדך עמהם ואסור לשכור מהם דירה או להשכיר להם דירה ושאר הפחדות (ולואי והיו מרחיקים את האפיקורסים שהם מתחבקים אתם יומם ולילה בכנסת המינים אחד חלקי מאה מההרחקות שמתרחקים מאלה שלא סוברים כמותם) ובדר"כ יבחרו בראש ישיבה שמידת השתיקה היא תכונתו העיקרית ואז ידברו הם בשמו ככל העולה על רוחם וכמה דיברו שקרים בשם הגראי"ל שטיינמן ז"ל ואחרי פטירתו נתפרסמו מכתביו שכתב היפך הגמור מדבריהם והתברר שאינו מוחל להם לא בזה ולא בבא על שדיברו בשמו כאילו שמסכים לגיוס חרדים או שומרי תורה ומצוות לצבא הליסטים הציוני.
ותעמולתם עושה פירות כי הסוגיות הנידונות מול המדינה כגון צבא, חינוך, מדיניות מול הערבים הן לא מהסוגיות הנלמדות בישיבות ובכוללים ואם מבטלים את כל גדולי הדורות הקודמים ומוחקים אותם אז כל מה שידוע בזה לבחורי הישיבות והכוללים הוא מהעיתונות המפלגתית שם מובאות דיעותיהם הכוזבות של לבלריה ובאחיזת עינים מאחזים עיני בחורי הישיבות והכוללים כי היא דעת התורה שאין בלתה ומציגים מצג שוא כאילו שלוחי המפלגות נאבקים בגזירות ולוחמים עבור הציבור החרדי ובסוף עושים איזה כנס על עניני הסכנות האורבות לחינוך הדור הצעיר ומקשטים אותו בראשי ישיבות והמסקנה של הכנס היא כמובן שהנציגים בכנסת עושים הכל כראוי ולא נשאר אלא שהגננות תעמודה בתוקף על דעת התורה...(גפני ופרוש מוכרים את החינוך החרדי לחילונים ואח"כ מבקשים מהגננת להילחם על טהרת החינוך...) ובעזרת התקציבים שמעבירים לישיבות ולכוללים משתיקים את ראשי הישיבות ומי שרק ידבר נגדם ויגלה את קלונם ברבים יודע כי רע ומר תהיה אחריתו ויזדקק לקושש תרומות מנדיבי עם אחרי שיוקע ברבים (אם ישארו לו תלמידים...).

הקב"ה ירחם על עמו ישראל ויוציאנו מהשביה בידי בריוני המפלגות החרדיות ומלכות המינות ממשיכי עמלק ויגאלנו בב"א.
מאת: יהודי מסיני
י"ג שבט  ה'תשע"ח  18:17 

כוונתי ליראי ה' באמריקה.


כוונתי ליראי ה' באמריקה.

ביכולתם להרעיש לכל העולם המצב של אחינו בארצנו הקדושה.

כך היה דרכו של האדמו''ר מסאטמאר והגאון ר' אהרן קוטלר.

ד' אדר  ה'תשע"ח  00:08 

הרעש העולמי הוא טוב כלפי שמייא...


להראות שיש ברכים אשר לא כרעו לבעל אשר בזכותם ירחם ה' על עמו ויסיר מהם את הגזירות הנוראות, אבל כל עוד הנציגות החרדית בכנסת המינים משתפת פעולה בחפץ לב עם כל הגזירות ולמראית עין עומדים לצידם רוב מגדולי התורה בא"י אין למחאה העולמית השפעה למעשה על ביטול הגזירות. מרן האדמו"ר מסאטמאר זיע"א ומרן הגר"א קוטלר הרעישו עולם ומלואו וחיזקו בכך את גדולי ישראל בארה"ק במלחמתם אבל אם מקרב גדולי ישראל בארץ לא נשמע קול מלחמה אלא קול ענות ושלוחיהם (או יותר נכון אלה שמאחזים עינים שהם שלוחיהם ואינם אלא שליח לדבר עבירה) הם השותפים המלאים במעשה לגזירות אינני רואה שמרעש זה תבוא הישועה, אם כי בכגון דא ודאי שכל רעש ומחאה הם חיוביים ואין נפק"מ בחיוב מחאה אם תצא מכך תועלת פלונית אלמונית או לאו מה גם שזה נותן עידוד למעטים העומדים בקשרי המלחמה כאן בארה"ק, אבל לענ"ד עיקר המגמה צריכה להיות בהסברה לציבור החרדי בארה"ק שאין ליהודי חרדי שום שייכות עם המפלגות החרדיות ושהן שותפות מלאות מרצון לכל הגזירות הנוראיות הפוקדות את אחב"י בארה"ק.
מאת: יהודי מסיני
ה' אדר  ה'תשע"ח  22:23 

היש תקווה?


מי שמתגדל כל ימיו בטמאות הציונית יש תקווה שיראה האמת?

בוודאי יש תקווה, יש לנו הבטחה מד' כי לא תשכח מפי זרעו.


י"א אדר  ה'תשע"ח  02:33 

על כן נקוה לך ה' אלקינו וכו'