מאת: הפלמוני המדבר
כ"ט ניסן  ה'תשע"ז  11:24 

חישוב הקץ


כתוב בספר דניאל (ח, יג-יד):
(יג) וָאֶשְׁמְעָה אֶחָד קָדוֹשׁ מְדַבֵּר וַיֹּאמֶר אֶחָד קָדוֹשׁ לַפַּלְמוֹנִי הַמְדַבֵּר עַד מָתַי הֶחָזוֹן הַתָּמִיד וְהַפֶּשַׁע שֹׁמֵם תֵּת וְקֹדֶשׁ וְצָבָא מִרְמָס: (יד) וַיֹּאמֶר אֵלַי עַד עֶרֶב בֹּקֶר אַלְפַּיִם וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת וְנִצְדַּק קֹדֶשׁ:
רבים עמלו על חישוב הקץ הזה, אך החישוב הבא הוא פשוט ומדויק להפליא:
ראשית נחשב את הגיל שבו נולד אברהם:
אדם- 130-שת-105-אנוש-90-קינן-70-מהללאל-65-ירד-162-חנוך-65-מתושלח-187-למך-182-נח
=1056
נח-(ע"פ בראשית יא,י)502-שם-100-ארפכשד-35-שלח-30-עבר-34-פלג-30-רעו-32-שרוג-30-נחור-29-תרח-70-אברהם.
=892
1056+892=1948 א"כ שנת לידת אברהם היא 1948 לבריאת העולם.
כידוע, ע"פ חז"ל כעבור 430 שנה מברית בין הבתרים שבה אברהם היה בן 70 או 400 שנה מאז שנולד יצחק כאשר אברהם היה בן 100 –עם ישראל יצאו ממצרים, ובמילים אחרות- מ-500 שנה לאחר הולדת אברהם (100-- יצחק+400) עם ישראל יצאו ממצרים.
500+1948=2448 
לאחר 480 שנה נבנה בית המקדש הראשון, לאחר 410 שנים הוא נחרב למשך 70 שנה ואז הוקם בית שני.
2448+480+410+70=3408 
נוסיף לזמן זה את ה-2300 שנים האמורים בנבואת דניאל ונקבל- 5708 או במילים אחרות- התש"ח השנה שבה האומות הכירו בהקמת המדינה, עם ישראל נלחם את מלחמת העצמאות והכריז על הקמת המדינה בשנה זו קרו ניסים מאוד גדולים עד שהוקמה המדינה ואין ספק שזה הוא החישוב הנכון (ובפרט שהחישוב הוא די פשוט, אלא שבכל תקופה ניסו לקרב לתקופתם את הקץ ולכן עשו חשבונות ארוכים...)
דניאל יב, ט-י
(ט) וַיֹּאמֶר לֵךְ דָּנִיֵּאל כִּי סְתֻמִים וַחֲתֻמִים הַדְּבָרִים ----עַד עֵת קֵץ----: (י) יִתְבָּרֲרוּ וְיִתְלַבְּנוּ וְיִצָּרְפוּ רַבִּים... ---וְהַמַּשְׂכִּלִים יָבִינוּ----: 

ואחרי ניסים גדולים כאלה שקרו באותה שנה ובמלחמת ששת הימים אינני מבין איך אתה ממשיך לסלף ולעוות דברים ולהרבות שנאה ורכילות וביזוי תלמידי חכמים. מה שבטוח זה שהאתר הזה הוא מעשה שטן.....

כ"ט ניסן  ה'תשע"ז  22:15 

אכן נתגלה הקץ...


אפילו אחשורוש הרשע ידע שהתוצאה של החשבון אמורה להיות בנין בית המקדש ולכן כשנראה לו בעיני דמיונו כי חישב נכון את הקץ ולא נבנה בית המקדש הוציא לתצוגה את כלי המקדש ועשה משתה שבעת ימים. עד שבאו תלמידי המשוגע צבי יהודה קוק ומבלי לשתות יין מדברים כשיכורים ומחליטים שתוצאת המשואה היא מלכות מינות של הערב רב בנשיאות הכופר בן גוריון ב"הכרה" של מלכות אדום. אכן נתגלה הק"ץ (המשוגע קוק צבי יהודה)...
מאת: המשיב
ל' ניסן  ה'תשע"ז  12:05 

לענ"ד הוא התכוון לקץ היהדותמאת: צבי הרצל
ו' אייר  ה'תשע"ז  02:41 

מי יתן טהור מטמא


למה בכל סדר הגאולה אנו מוצאים את אותו מוטיב..

רות מגיעה מאבא שבא על הבת שלו
פרץ וזרח באים מיהודה שחושב שהוא הולך עם פרוצה
דויד מתנהג שלא כראוי ביחס לבת שבע..

יש לקדוש ברוך הוא דרך מעניינת להביא דברים שקשורים בגאולה.. הוא עושה את זה דרך הטומאה... וכן אצלנו.. במקום להביא את המדינה והגאולה דרך החפץ חיים ור' אלחנן, הוא בחר בהרצל.. 
לא מחשבותי מחשבותיכם.. אכן
ז' אייר  ה'תשע"ז  00:57 

למה נעצרת באמצע?...


אתה יכול להמשיך הלאה על כנפי הדמיון והכפירה...
הוא בחר בהצלחת הערבים לרצוח יהודים במאורעות תרפ"א, תרפ"ט, ותרצ"ח... הוא בחר בהיטלר וסייע בעדו להשמיד מיליוני יהודים במשרפות... הוא העדיף שגדודי אל אקצה של החמאס ישלטו על גוש קטיף במקום תלמידי הרצי"ה ומשפחותיהם...הוא מסייע לפלסטינאים להתקדם להקמת מדינה פלסטינאית בארץ ישראל...
אז למה שלא תאמרו הלל ביום שהיטלר עלה לשילטון? הרי היטלר קידם את ההכרה הבין לאומית בזכותם של הציונים למדינה הרבה יותר מהרצל (שהתפגר עוד בימי השלטון הטורקי על א"י שבכלל לא התיחסו להזיות שלו על מדינה) ואולי גם תעלו את עצמותיו של היטלר להר הרצל ותשלחו לקברו תלמידי תיכונים ואולפנות וחניכי בני עקיבא בטיול השנתי תוך הדגשה של דוגמא חיה למי יתן טהור מטמא...
אבל ככה זה, כשלומדים סוגיות  על רות המואביה, יהודה ותמר, דוד ובת שבע באוניברסיטה כמו שהרצל למד אותן כשהתחנך בבתי ספר נוצריים אז חושבים  שהרצל הוא הגואל ולא שמים לב איך "מי יתן טהור מטמא" הופך אצלם לאומרים על טמא טהור... ועוד מחזיקים את עצמם למבינים את עומק דרך ה'...
מאת: משפטן
ו' אייר  ה'תשע"ז  06:34 

אפילו "הכרה" במרכאות כפולות לא הייתה כאן


אף לא מצד מלכות אדום.

מדובר בעוד דמיון של מסולקי הדעת. כל מה שהאו"ם הצביע עליו ב-1948 היה האם לשלוח משלחת לפלסטין שתבחן אפשרות לחלוקת הארץ. איש לא אישר או הכיר במדינה יהודית.

ואם בכל זאת נתעקש לכנות זאת "הכרה" במרכאות כפולות, הרי ש"ההכרה" הנ"ל הושגה באמצעות כפיה ואיומים - ואיזה בסיס חוקי יש לכך ?

קראתי באתר של TRUE TORAH JEWS על כך שהיו מדינות דוגמת יוון, הפיליפינים ואומה אפריקנית אחת (כרגע שכחתי את שמה) שביקשו להצביע נגד ההחלטה, אולם הציונים איימו בחרם נגד חברה אמריקנית שהשקיעה כסף באותה מדינה עניה ונחשלת (בין השאר בנתה שם מפעל לייצור צמיגים), במידה ויו"ר הדירקטוריון של אותה חברה לא ישפיע על שלטונות המדינה האפריקנית לשנות את הצבעתם באו"ם.

כמו כן, קראתי על כך שלפחות תשעה או עשרה שופטים של ביהמ"ש העליון האמריקני שלחו פקסים בהולים לנשיא הפיליפינים בכדי להשפיע עליו לשנות את עמדתו לגבי ההצבעה באו"ם.

אכן, הכרה "ניסית" ו"על-טבעית" של כל אומות העולם ביישות הציונית !

נ.ב. לדידם של הציונים האו"ם זה שמום, אם כן אפילו אליבא דשיטתם של הדתיים מסולקי הדעת אין להחלטותיו שום תוקף או נפקות. 
מאת: ג.
ל' ניסן  ה'תשע"ז  11:11 

למה לא ציינת בדבריך...


עפ"י מה שכתבת: "שנת לידת אברהם היא 1948 לבריאת העולם."
גם המדינה הוקמה בשנת 1948 ! יש כאן משמעות מיסטית עמוקה, נושא לעבודת דוקטורט, האם אינך סבור כך ?

וגם שכחת לציין שהיו ניסים גדולים בשנת 1948 כמו עשרים אלף הרוגים יהודים, שזה בא ללמד, לכל הדיעות ובלי שום ספק בכלל, על תהליך גאולה על-טבעי... ומה שקדם לכך בין השנים 1939-1945, שגם פה אפשר למצוא אלמנט ניסי מובהק והצלת המונים (בעצם, אפשר לטעון שהשואה הינה "אתחלתא דגאולה").  וגם מה שאח"כ עקרו מבני עדות המזרח את היהדות זה גם כן נס (מי היה מאמין שזה אפשרי לאור העובדה שבני עדות המזרח תמיד הצטיינו בעבודת ה' ונאמנות לתורתו..).  

כמו שאמר הנביא דניאל: והמשכילים יבינו !

נ.ב. האם ניסיתם פעם לחשב את הקץ עפ"י ספר טלפונים שהודפס במדינת "ישראל" ? זה לא נוגע כמובן לפלמוני המדבר ושכמותו שהרי לדידם הקץ הינו שנת 1948 וכעת אנו מצויים אחרי קיבוץ גלויות, יש ביהמ"ק, אין יותר מלחמות (כי צה"ל מגן עלינו) וכנראה שאנו אוחזים כעת בתחיית המתים, ולכל הפחות בתקופה של"וגר זאב עם כבש"..


מאת: אביעד
ה' אייר  ה'תשע"ז  13:10 

גם גוש קטיף ועמונה וכו' הם ניסים גלויים


אז כעת לפי החשבון של הפלוני אלמוני צריך להיות גם ניסים גלויים של אישור חילולי שבתות של הבג"ץ... וגם עמונה וגוש קטיף היה רק נס דאתחלתא דגאולה... 
מה בטח הרי לפי חסד לאברהם בשנת תש"ס היתה אמורה לעבור מן הארץ, אבל היא לא...
שורה תחתונה שרבי נחמן מברסלב זצ"ל אמר כפי שמובא בשמו  בספר חיי מוהר"ן, אות תקכז 
(פד) לענין הקצים, שיש כמה גדולים שמחשבין קצים ואומרים שראוי שיבוא משיח באותו הקץ שהם אומרים, כמו שארע בזמננו שהיו אומרים על כמה פרטים שאז יבוא משיח, וכן בדורות שלפניו. ורבנו זכרונו לברכה לא היה מסכים על זה כלל, ואמר שבכל זמן שאומרים איזה קץ אז בודאי לא יבוא משיח בשום אפן באותו הקץ שהם אומרים. וכבר מבאר בזהר הקדוש שמקלל מאד כל המחשבי קצין כי אין בן דוד בא אלא בהסח הדעת. והנה עכשו אומרים העולם שיבוא משיח בשנת ת"ר לפ"ק, ונדמה להם שיש רמזים בזהר הקדוש על זה. ובאמת אז בודאי לא יבוא בשום אפן ויכול להיות שיבוא קדם לשנת ת"ר או לאחריו, אבל בשנת ת"ר לא יבוא בשום אפן מאחר שהעולם מצפין לאותו הזמן. והכלל בכל עת וזמן שנמצאים מחשבי קצים שאומרים שיבוא באותו הזמן, אז דיקא לא יבוא בשום אפן באותו הזמן. רק בוא יבוא לא יאחר במהרה בימינו בהסח הדעת לגמרי, הינו שלא יחשבו כלל על אותו הקץ שיבוא, ופתאום יבוא במהרה בימינו אמן:
מאת: המשיב
ד' אייר  ה'תשע"ז  04:01 

האם לא יותר פשוט והגיוני לומר שנמאס לך


מגזירת הגלות שגזר הקב"ה וכעת (אחרי למעלה מאלפיים שנה שהמשיח עדיין לא הגיע) אתם רוצים עצמאות ולהיות חופשיים מהתורה ? אז לפחות היית אומר את האמת.

אבל לעטוף את הכפירה שלכם בפסוקים מהתנ"ך כדי להצדיק את דרכם הנלוזה זה להרשיע יותר מאשר הציונות החילונית.